System E-rezerwacje

Formularz do elektronicznej rezerwacji usług najmu. Celem złożenia rezerwacji proszę kliknąć w przycisk “E-rezerwacje”. Po otwarciu formularza w nowym oknie przeglądarki, prosimy o wypełnienie pól formularza zgodnie z opisami oraz przesłane odpowiedzi.

Na adres e-mail wskazany w formularzu zostanie przesłana informacja nt złożonej przez kontrahenta rezerwacji. Informacja zostanie wysłana jako załącznik w formacie pdf. Każdorazowo prosimy o weryfikację złożonej rezerwacji i sprawdzenie poprawności wprowadzonych przez kontrahenta informacji. W przypadku jakichkolwiek problemów lub wątpliwości, bądź braku załącznika prosimy o kontakt mailowy na adres: admin@hqkrakow.pl.

 

Formularz do elektronicznego odwołania zaplanowanego najmu. Celem odwołania najmu proszę kliknąć w przycisk “Anulowanie najmu”. Po otwarciu formularza w nowym oknie przeglądarki, prosimy o wypełnienie pól formularza zgodnie z opisami oraz przesłane odpowiedzi. Dla swej ważności najem winien być anulowany na minimum 24 godziny przed planowanym rozpoczęciem zajęć.

Na adres e-mail wskazany w formularzu zostanie przesłana informacja nt złożonego przez kontrahenta odwołania najmu. Informacja zostanie wysłana jako załącznik w formacie pdf. Każdorazowo prosimy o weryfikację przesłanego dokumentu i sprawdzenie poprawności wprowadzonych przez kontrahenta informacji. W przypadku jakichkolwiek problemów lub wątpliwości, bądź braku załącznika prosimy o kontakt mailowy na adres: admin@hqkrakow.pl.