organizacja najmów w okresie kwarantanny obowiązującym od 28.12.2020

W związku z licznymi zapytaniami dotyczącymi organizacji najmów w nowym reżimie sanitarnym obowiązującym od 28.12.2020 do 17.01.2021 Administracja informuje, że:

SPORT I REKREACJA (na podstawie: Rozporządzenie Rady Ministrów z dnia 27 grudnia 2020 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii https://dziennikustaw.gov.pl/D2020000235301.pdf; zgodnie z opublikowanymi aktualnymi zasadami i ograniczeniami):

SIŁOWNIE, KLUBY I CENTRA FITNESS, BASENY ORAZ AQUAPARKI, STOKI NARCIARSKIE
Zawieszona zostaje działalność basenów, aquaparków, siłowni, klubów i centrów fitness. Wyjątkiem są baseny, siłownie i kluby i centra fitness:
działające w podmiotach wykonujących działalność leczniczą przeznaczonych dla pacjentów,
dla członków kadry narodowej polskich związków sportowych.
Od 28 grudnia do 17 stycznia 2021 r. stoki narciarskie są nieczynne.
Obowiązuje do: 17 stycznia 2021 r.
SPORTOWE KLUBY TANECZNE
Obowiązuje zakaz prowadzenia działalności polegającej na udostępnieniu miejsca do tańczenia organizowanego w pomieszczeniach lub w innych miejscach o zamkniętej przestrzeni. Z zakazu wyłączone są sportowe kluby taneczne.
Obowiązuje do: 17 stycznia 2021 r.
TRENINGI NA OTWARTEJ PRZESTRZENI I WSPÓŁZAWODNICTWO SPORTOWE
Osoby uprawiające sport w ramach współzawodnictwa sportowego są zwolnione z obowiązku zakrywania ust i nosa.
Z tego obowiązku nie są zwolnione osoby, które uprawiają sport rekreacyjnie, chyba, że np. biegają na terenie lasów, parku, zieleńca, ogrodu botanicznego, ogrodu zabytkowego, rodzinnego ogródka działkowego i plaży.
Obowiązuje do: 17 stycznia 2021 r.
WSPÓŁZAWODNICTWO I WYDARZENIA SPORTOWE
Organizacja współzawodnictwa sportowego, zajęć sportowych i wydarzeń sportowych jest dopuszczalna wyłącznie w przypadku sportu zawodowego. Wydarzenia mogą odbywać się bez udziału publiczności.
Obowiązuje do: 17 stycznia 2021 r.

Jednocześnie informujemy, że Wynajmujący Gmina Miejska Kraków – III Liceum Ogólnokształcące jedynie udostępnia pomieszczenia w ramach zawartych umów najmu. Wszelkie działania organizacyjne oraz związane z bezpieczeństwem uczestników spoczywają na Najemcy.

W ramach zawartych umów najmu, po przerwie świąteczno-noworocznej obiekty będą dostępne dla Najemców począwszy od dnia 4 stycznia 2021 roku (poniedziałek) zgodnie z harmonogramami zawartych umów.

W przypadku podjęcia przez Najemcę decyzji o zawieszeniu najmów na podstawie nowych wytycznych epidemiologicznych, prosimy o przekazanie drogą mailową takiej informacji na adres: admin@hqkrakow.pl w terminie do 06.01.2021 (celem nienaliczania opłat za zawieszone zajęcia).

Dodatkowo informujemy, że w związku ze zmianą ferii zimowych, będziemy aneksować harmonogramy obecnych umów najmu. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt mailowy.

Z poważaniem,

Dział Administracji i Sprzedaży
III LO w Krakowie

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *