organizacja najmów w maju 2021

Wynajmujący GMK III Liceum Ogólnokształcące w Krakowie zawiesza wszystkie najmy w okresie od 30 kwietnia 2021 do 10 maja 2021 w związku z koniecznością realizacji własnych zadań statutowych: organizacja i przeprowadzenie egzaminu dojrzałości.

Od 11 maja 2021 (wtorek) hala sportowa zostanie ponownie udostępniona kontrahentom, którzy w ramach swoich kompetencji prowadzą działalność na rzecz dzieci i młodzieży uczestniczącej we współzawodnictwie sportowym prowadzonym przez odpowiedni polski związek sportowy (czyli na dotychczasowych zasadach).

Pełne otwarcie obiektów dla Najemców możliwe jest od 29 maja 2021 (o ile do tego czasu nie ulegną zmianie obowiązujące przepisy). Jednocześnie informujemy wszystkich kontrahentów o planowanym uruchomieniu hali w okresie wakacyjnym lipiec – sierpień 2021 (ostateczna decyzja będzie uzależniona od zainteresowania i liczby chętnych na skorzystanie z tej formy najmu – szczegóły zostaną podane w terminie do 16 maja 2021).

Jednocześnie informujemy, że Administracja obiektów będzie informować na bieżąco wszystkich Kontrahentów o wszelkich ewentualnych zmianach dotyczących funkcjonowania obiektów oraz stanu prawnego wynikającego z obecnej sytuacji epidemicznej.

Z poważaniem,

Dział Administracji i Sprzedaży
III LO w Krakowie

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *