harmonogramy 2019/2020

Informujemy, że z dniem 01.08.2019 rozpoczynamy przesyłanie harmonogramów z wyceną dla wszystkich rezerwacji, które otrzymały status: “przyjęta do realizacji“.

Harmonogramy zostały opracowane na podstawie złożonych rezerwacji, z uwzględnieniem informacji zawartych w kalendarzu na sezon 2019/2020. Aktualny status rezerwacji oraz wolnych terminów dostępny jest na stronie: grafik najmu 2019/2020.

Kontrahenci, których rezerwacje zostały przyjęte do realizacji, otrzymają drogą mailową (wysyłka z adresu: rezerwacje@hqkrakow.pl) link dostępowy do harmonogramu on-line. W aktywnym arkuszu harmonogramu, kontrahent będzie mieć możliwość dokonania zmian i korekt (np. dodania lub usunięcia terminu), weryfikacji swojej rezerwacji w grafiku najmu 2019/2020 oraz sprawdzenia poprawności harmonogramu pod względem ilości godzin, terminów i dat z kalendarzem na sezon 2019/2020.

Od strony technicznej:

  1. arkusz harmonogramu otwiera się w przeglądarce internetowej (po kliknięciu na link),
  2. blokadzie podlega część nagłówkowa harmonogramu oraz kolumny z ceną i wartością,
  3. jakiekolwiek zmiany wprowadzone przez kontrahenta, będą natychmiast widoczne u administratora harmonogramów.

Wszyscy kontrahenci, którzy otrzymają harmonogramy, proszeni są o uważne zapoznanie się z ich treścią oraz dokonanie odpowiednich korekt lub poprawek jeśli zajdzie taka konieczność.

Ze względu na fakt, że harmonogram jest integralną częścią zawieranej umowy najmu, kontrahent ma obowiązek go potwierdzić przed sporządzeniem umowy.

Potwierdzenia harmonogramu należy dokonać w terminie do 27.08.2019. Zmiany wprowadzone przez kontrahenta w harmonogramie wymagają potwierdzenia przez administratora (w terminie j/w). Potwierdzenia można dokonać na dwa sposoby:

  1. wysyłka informacji na adres: rezerwacje@hqkrakow.pl,
  2. kliknięcie odpowiedniego checkboxa u góry harmonogramu.

Po 27.08.2019 możliwość edycji oraz potwierdzania harmonogramów zostanie zablokowana przez administratora. Brak potwierdzenia harmonogramu przez kontrahenta jest równoznaczny z jego przyjęciem w formie, w jakiej został on przedstawiony.

Z poważaniem,

Dział Administracji i Sprzedaży III LO w Krakowie

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *