faktury za czerwiec 2020 + harmonogramy wakacyjne

Z dniem jutrzejszym tj. 26.06.2020 (piątek) wszyscy kontrahenci otrzymają drogą elektroniczną faktury za najem w miesiącu czerwcu 2020. Ponadto zostaną rozesłane również harmonogramy na okres wakacyjny dla Najemców, którzy w ankiecie wyrazili chęć korzystania z najmów w okresie lipiec – sierpień 2020.

W związku z powyższym prosimy wszystkich kontrahentów o potwierdzenie do dnia 30.06.2020 przyjęcia harmonogramów wakacyjnych. Potwierdzenie przyjęcia należy przesłać drogą elektroniczną na adres: admin@hqkrakow.pl. Przesłane do Państwa harmonogramy oraz zgoda na ich przyjęcie będą podstawą do przygotowania aneksów do obowiązujących umów najmu.

W przypadku chęci dokonania zmian lub korekt w rozesłanych harmonogramach, również prosimy o przekazanie takich sugestii drogą elektroniczną na adres mailowy wskazany powyżej.

O dalszych krokach związanych z aneksami i harmonogramami wakacyjnymi jak również przygotowaniami do sezonu najmu 2020/2021 i złożonymi rezerwacjami, będziemy informować Państwa w kolejnych komunikatach.

Z poważaniem,

Dział Administracji i Sprzedaży
III LO w Krakowie

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *