organizacja najmów lipiec/sierpień 2021

Przystępujemy do organizacji najmów w okresie wakacyjnym. Najmy w okresie wakacyjnym potrwają od 1 lipca 2021 roku do 29 sierpnia 2021 roku. W pierwszej kolejności najmy przeznaczone są dla tych kontrahentów, którzy posiadają aktualne umowy najmu i chcieliby je przedłużyć na okres wakacyjny. W miarę wolnych miejsc w okresie wakacyjnym istnieje również możliwość wynajmu dla nowych kontrahentów (w pierwszej kolejności miejsca i terminy zagwarantowane są dla obecnych kontrahentów).

W tym celu przygotowaliśmy dla Państwa specjalnie dedykowany do tego formularz. Formularz dostępny jest pod przyciskiem znajdującym się pod tekstem. Formularz wypełniają tylko i wyłącznie Ci Kontrahenci, którzy zainteresowani są kontynuacją najmów w okresie wakacyjnym. Datami granicznymi są: 01.07.2021 oraz 29.08.2021. Godziny graniczne to od 16:00 do 22:00. Obiekty dostępne są dla najmów w dni robocze od poniedziałku do piątku (w wyznaczonym przedziale czasowym i godzinowym). W okresie wakacyjnym obowiązują ceny najmu wg cennika na sezon 2020/2021.

Akceptowane są tylko i wyłącznie zgłoszenia dokonane przy pomocy dedykowanego do tego celu formularza (nie przyjmujemy zgłoszeń ustnych, telefonicznych lub mailowych). W przypadku jakichkolwiek problemów, pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt mailowy: admin@hqkrakow.pl. Poniżej przycisk przekierowujący do formularza (ponadto podlinkowaliśmy również słowo formularz w niniejszym ogłoszeniu):

P.S.: poprawne wypełnienie i przesłanie formularza skutkuje otrzymaniem potwierdzenia wysłanego zgłoszenia. Potwierdzenie zostanie przesłane na adres wskazany w formularzu.

Z poważaniem,

Dział Administracji i Sprzedaży
III LO w Krakowie

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *