otwarcie systemu e-rezerwacji na sezon 2021/2022

Uprzejmie informujemy wszystkich kontrahentów, że z dniem dzisiejszym otwieramy system przyjmowania rezerwacji na sezon 2021/2022. System dostępny jest na stronie: https://www.hqkrakow.pl/e-rezerwacje/ (menu główne: Strefa Kontrahenta, box: E-rezerwacje). W celu przesłania rezerwacji prosimy o wypełnienie formularza dostępnego pod przyciskiem “E-rezerwacje”, wypełnienie właściwych pól zgodnie z opisem oraz przesłanie odpowiedzi.

Data początkowa rezerwacji nie może być wcześniejsza niż 01.09.2021. Data końcowa rezerwacji nie może być późniejsza niż 26.08.2022. Wszystkie złożone rezerwacje otrzymują status: oczekuje na zatwierdzenie. Analiza rezerwacji oraz ich zatwierdzanie rozpocznie się po 23.08.2021.

W pierwszej kolejności prawo do dotychczasowego czasu i miejsca najmu przysługuje wszystkim kontrahentom, którzy na dzień 01.05.2021 posiadali ważną (aktualną) umowę najmu. W takim przypadku w/w kontrahenci w pierwszej kolejności mogą wrócić na swoje godziny i miejsca najmu obowiązujące w dniu 01.05.2021. W pozostałych przypadkach czas i miejsce najmu będzie uzgadniane z kontrahentem indywidualnie, w miarę dostępności obiektu. Preferencyjne warunki dla dotychczasowych kontrahentów (w zakresie czasu i miejsca najmu) obowiązują tylko dla rezerwacji złożonych w terminie do 31.08.2021. Kontrahenci, którzy przesłali rezerwacje na starym formularzu proszenie są o ich ponowienie w nowej wersji systemu.

Po prawidłowym przesłaniu formularza, kontrahent otrzyma informację na adres mailowy podany w formularzy, dotyczącą szczegółów złożonej przez siebie rezerwacji. Prosimy kontrahentów o weryfikację przesłanych przez siebie danych. W przypadku stwierdzenia błędu lub pomyłki prosimy o ponowne przesłanie rezerwacji z dopiskiem w uwagach zawierających prośbę o anulowanie rezerwacji nr…

W przypadku jakichkolwiek problemów lub trudności z wysłaniem odpowiedzi formularza lub brakiem informacji zwrotnej nt. złożonej rezerwacji prosimy o kontakt mailowy pod adresem: admin@hqkrakow.pl.

Z poważaniem,

Dział Administracji i Sprzedaży
III LO w Krakowie

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *