organizacja najmów 11-12 listopada 2021

W związku ze zbliżającym się Świętem Narodowym oraz tzw. “długim weekendem”, informujemy, że:

  • 11-11-2021 (czwartek)wszystkie obiekty są zamknięte dla najmów. W tym dniu nie prowadzimy najmów z uwagi na to, że jest to dzień ustawowo wolny od pracy (Święto Niepodległości).
  • 12-11-2021 (piątek)wszystkie obiekty są otwarte dla najmów. W tym dniu prowadzimy najmy zgodnie z przyjętym grafikiem dla dni roboczych.

W sytuacji rezygnacji przez Najemcę z zajęć w dniu 12-11-2021 (piątek), prosimy o przekazanie informacji o odwołaniu przez kontrahenta najmu. Zgodnie z przyjętymi zasadami, kontrahent zobowiązany jest do anulowania najmu tylko i wyłącznie drogą elektroniczną, przy pomocy dedykowanego do tego celu formularza (link bezpośredni do formularza: “anulowanie najmu“) znajdującego się na stronie: www.hqkrakow.pl/e-rezerwacje.

Dla swej ważności (decyduje sygnatura czasowa dokumentu) odwołanie musi być przesłane na minimum 24 godziny przed planowanym rozpoczęciem najmu, tylko i wyłącznie poprzez dedykowany do tego celu formularz. Poprawnie złożone odwołanie najmu skutkuje nienaliczeniem opłaty za niewykorzystany najem.

W przypadku braku złożenia odwołania najmu, złożenia odwołania najmu w czasie krótszym niż 24 h przed planowanym rozpoczęciem zajęć, bądź w sposób inny niż poprzez dedykowany do tego celu formularz, Najemcy zostanie naliczona opłata w wysokości pełnej stawki za najem przypadający w danym dniu.

Z poważaniem,

Dział Administracji i Sprzedaży
III LO w Krakowie

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *