organizacja najmów w sezonie 2023/2024 – cz. 1

W pierwszym z serii wpisów dotyczących organizacji sezonu najmów 2023/2024 przedstawiamy kalendarz najmów na nadchodzący sezon dostępny pod linkiem: Kalendarz Najmów 2023/2024. Wszystkich Kontrahentów prosimy o uważne zapoznanie się z informacjami dot. funkcjonowania obiektów w nadchodzącym sezonie.

Z istotnych informacji należy zaznaczyć, że sezon najmów rozpoczynamy 4 września 2023 i potrwa on do 23 sierpnia 2024. Prosimy o zapoznanie się z informacjami dotyczącymi przerw w funkcjonowaniu obiektów (czas, kiedy obiekty nie będą udostępniane Najemcom) oraz ograniczeń w udostępnianiu obiektów (dotyczy głównie sali gimnastycznej w okresie matur oraz ewentualnych ograniczeń wynikających z ferii zimowych).

Na podstawie powyższych informacji prosimy również wszystkich Kontrahentów o staranne przemyślenie i zaplanowanie swoich najmów na przyszły sezon zgodnie z informacjami zaprezentowanymi w Kalendarzu Najmów 2023/2024, z uwagi na fakt, że ze względu na dosyć dużą liczbę odwoływanych najmów, w przyszłym sezonie całkowicie rezygnujemy z możliwości odwoływania najmów przez Najemców (ta opcja będzie niedostępna w przyszłym sezonie – o innym rozwiązaniu tej kwestii poinformujemy w jednym z kolejnych wpisów na temat organizacji najmów w sezonie 2023/2024).

Z poważaniem,

Dział Administracji i Sprzedaży
III LO w Krakowie