ankieta – pilne!

Wszystkich kontrahentów posiadających ważne umowy najmu prosimy o pilne przesłanie odpowiedzi na ankietę dot. chęci korzystania z najmów od 18.05.2020 (termin nadsyłania odpowiedzi zostaje przedłużony do 16.05.2020 do godz. 24:00).

link do ankiety: 3 ETAP – OTWARCIE 18.05.2020

DLACZEGO TO TAKIE WAŻNE?

Wynika to wprost z warunków zawartych umów. W sytuacji gdy kontrahent nie może korzystać z przedmiotu najmu, z przyczyn leżących po stronie Wynajmującego (obecna sytuacja wynikająca z ustawy o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19), wówczas nie ponosi z tego tytułu żadnych kosztów.

W sytuacji luzowania reżimu sanitarnego oraz otwarcia obiektów, kontrahenci zobowiązani są do ponoszenia opłat, nawet w sytuacji kiedy nie korzystają z przedmiotu najmu z przyczyn leżących po stronie Najemcy.

Wyjątkiem od tej reguły jest udzielenie w ankiecie odpowiedzi: NIE. W takiej sytuacji traktujemy to jako chęć wcześniejszego rozwiązania umowy najmu, wobec czego nie będą wystawiane kontrahentowi faktury za najem (odpowiedzi: może lub nie jestem zdecydowany traktujemy jako temat do negocjacji).

Bardzo prosimy wszystkich kontrahentów, którzy do tej pory tego nie zrobili, o wypełnienie i przesłanie ankiety. Mamy również świadomość, że muszą Państwo przedyskutować ten temat ze swoimi grupami, stąd nasza decyzja o przedłużeniu terminu przesyłania odpowiedzi. Jeszcze raz prosimy o uważne zapoznanie się z treścią tej informacji, jak również poprzedniej dostępnej pod linkiem: koronawirus 3 etap vs hala sportowa III LO.

Na poniedziałek tj. 18.05.2020 (po analizie danych z ankiet), planujemy podanie szczegółowych informacji dotyczących otwarcia obiektów, funkcjonowania najmów w obowiązującym reżimie sanitarnym oraz harmonogramu najmów (ten etap będzie poprzedzony konsultacjami z kontrahentami, którzy wyrazili zgodę na korzystanie z najmów).

Zapraszamy również do zapoznania się z aktualnymi wynikami ankiety, dostępnymi pod linkiem:

wyniki ankiety – benchmark 18.05.2020

Informacje dot. wyników ankiety oraz funkcjonowania hali można również śledzić na oficjalnym profilu hali na facebook.com, pod adresem: https://www.facebook.com/Hala-Sportowo-Widowiskowa-przy-III-LO-w-Krakowie-515158108663510/

Z poważaniem,

Dział Administracji i Sprzedaży
III LO w Krakowie

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *