informacja ws ankiety oraz systemu e-rezerwacje

Zakończyliśmy przyjmowanie odpowiedzi w ramach ankiety dotyczącej uruchomienia najmów od 18.05.2020. Wyniki ankiety dostępne są tutaj: ankieta 18.05.2020 – wyniki.

W dniu jutrzejszym tj. poniedziałek 18.05.2020 skontaktujemy się z wybranymi kontrahentami, którzy zgłosili swój akces do kontynuacji najmów, celem ustalenia harmonogramu najmów w obowiązującym reżimie sanitarnym. Chcielibyśmy ruszyć z najmami już od 19.05.2020 – jeśli tylko uda się spiąć wszystkie nowe harmonogramy w sensowna całość.

W związku z tym, że za priorytetowe uznaliśmy odmrożenie najmów (co jest związane z presją czasu), informujemy, że zaplanowane na dzień 18.05.2020 uruchomienie systemu e-rezerwacji nie odbędzie się.

Przesuwamy w czasie uruchomienie systemu e-rezerwacje. Najbardziej prawdopodobny termin jego uruchomienia to w nocy z 22 na 23 maja 2020. O dokładnej dacie jego uruchomienia poinformujemy w osobnym komunikacie.

Na chwilę obecną zapraszamy do zapoznania się z wersją demonstracyjną systemu dostępną na stronie: https://www.hqkrakow.pl/e-rezerwacje/. Można tam podejrzeć wszystkie zmiany i modyfikacje jakie zostały wprowadzone oraz wysłać próbny formularz (w wersji demo system nie rejestruje zgłoszeń oraz nie wysyła potwierdzenia rezerwacji dla kontrahenta).

Z poważaniem,

Dział Administracji i Sprzedaży
III LO w Krakowie

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *